What you need to know about our menstrual underwear
Ökovori ajaveeb

Mida peate teadma meie menstruaalpesu kohta

Kuidas menstruatsioonipüksid toimivad


Umbes veerandil maailma elanikkonnast on menstruatsioon ja naine kasutab oma elu jooksul keskmiselt 12 000 tampooni – see on piisav põhjus alternatiivse menstruaalhügieeni uurimiseks!

Menstruatsioonipesu põhineb mugavate ja ilusate aluspükste disainil, millel on integreeritud imav padi, mis koosneb mitmest kihist:

 • Esimene kiht tagab, et tunnete end alati kuivana ja suunab vedeliku teisele kihile.
 • Sellele järgneb antibakteriaalne ja imav kiht. See kiht on valmistatud bakterite vohamise ja ebameeldiva lõhna ärahoidmiseks. Lisaks neelab kiht sõltuvalt tootjast ja mudelist ühe kuni kolme veritseva tampooni koguse.
 • Kõige välimine kiht on valmistatud vedelikukindlast membraanist, nii et püksid jäävad plekivabaks. Ja pange tähele, see on hingav, nii et te ei pea muretsema, et see teie nahka kahjustab.

  Põhimõtteliselt võib menstruaalpesu pesta 40 kraadi juures koos ülejäänud riietega. Siiski on soovitatav need eelnevalt loputada ning vältida kangapehmendajate ja valgendi, samuti kuivatite ja triikraudade kasutamist.

  Jätkusuutlikkus ja alternatiivid


  Väliselt näevad menstruatsioonipüksid välja nagu tavaline aluspesu. Aluspüksid on jalgevahelt vaid üks kuni kaks millimeetrit paksemad.


  Menstruatsioonipesu saab kanda viis kuni seitse aastat, ilma et see kaotaks oma antibakteriaalset toimet. See muudab rõivad palju säästvamaks võrreldes tampoonide ja padjanditega, sarnaselt menstruatsioonikupsiga. Mõlemad tooted aitavad teil saastet vähendada.

  Kui kaua võib menstruaalpesu kanda?

  Saate kanda menstruaalpükse nii kerge veritsuse kui ka tugeva menstruatsiooniga päevadel. Pidage meeles, et need imavad aluspüksid sobivad ka naistele, kellel on põie nõrkus. Kui teil on raskem menstruatsioon, võite enesekindlama enesetunde korral kombineerida aluspükse ka teiste toodetega, näiteks menstruatsioonikupsi või tampoonidega.

  Kui soovite vältida traditsioonilisi menstruaaltooteid, soovitavad tootjad tugeva verejooksu korral aluspesu vahetada vähemalt iga kuue tunni järel ja regulaarse verejooksu korral iga kaheteistkümne tunni järel. Kui olete reisil, on parem kasutada korduvkasutatavat pesu. kott, kus saab turvaliselt hoida kasutatud aluspesu.

  Mitu aluspükse on vaja üheks menstruatsiooniks?

  Soovitame kanda vähemalt nelja-viie aluspükse sama perioodi jooksul, kuid see sõltub sellest, kui pikk ja kui raske on naisel menstruatsioon. Pidage meeles, et neid saab pesta käsitsi või koos ülejäänud pesuga, nii et kui pesete neid iga päev, saate neid sama aja jooksul ikka ja jälle kasutada.

  Eelmine
  Kuidas sa oma menstruaalpükse puhastad?
  Edasi
  Nahahooldus menstruatsiooni ajal

  Jäta kommentaar

  Teie e-posti aadressi ei avaldata.