Saatmispoliitika

Töötlemisaeg:

Kõik tellimused on laos ja tarnitakse meie laost Madridis.

Tellimusi töödeldakse tavaliselt järgmisel tööpäeval ja keskmiselt tarnitakse tellimused tööpäevadel 24-72 tunni jooksul või 3-5 päeva jooksul (olenevalt valitud tarneviisist). Nädalavahetused ja puhkused võivad mõjutada tarneaegu.

Pange tähele, et me ei saada kohale nädalavahetustel ega pühadel.

Kui saate tellimuse kinnituse teid teavitatakse ligikaudsest tarnekuupäevast. Juhul, kui seda pole laos, kuid eeldatakse, et saame selle peagi, teavitame teid sellest asjaolust ja kui te jätkate ostmist, võib tarnekuupäev olenevalt sellest asjaolust erineda.

Tarne:

Saame tarnida kassalehel tarneaadressis loetletud riikidesse. Võimalike tarnete osas teistesse asukohtadesse võtke meiega ühendust järgmisel e-posti aadressil: info@okovor.com.

Keskmised tarneajad on umbes 24-72 tundi või 3- 5 tööpäeva (olenevalt valitud tarneviisist).

Me ei saa garanteerida tarneaegu, kuid anname endast parima, et laevafirmad nendest tähtaegadest kinni peaksid.
Saatekulud/vedaja:

Üle 45€ on saatmine tasuta nii siseriiklikesse kui ka rahvusvahelistesse riikidesse. Alla 45€ tellimuste maksumus on sõltuvalt tarneriigist vahemikus 3,90€ kuni 4,90€, millest teavitatakse enne tasumist.Saatekulud/vedaja:

Üle 50€ on saatmine tasuta nii siseriiklikesse kui ka rahvusvahelistesse riikidesse. Alla 50€ tellimuste maksumus on olenevalt tarneriigist vahemikus 2,90€ kuni 3,90€, millest teavitatakse enne tasumist.